Kalıpyansan, Sac ve Sac İşleme Fuarı EuroBLECH 2018’e Katılıyor

Kalıpyansan, Sac ve Sac İşleme Fuarı EuroBLECH 2018'e Katılıyor

Kalıpyansan, 36 yılı aşkın deneyimi ile üretimini sağladığı kalıp elemanlarını sergilemek için 23 – 26 Ekim 2018’de Hannover’de düzenlenecek olan EuroBLECH 2018 Fuarı’na katılıyor.

Uluslararası standartlarda kalıp elemanları üretimini gerçekleştiren Kalıpyansan, ilk defa 2000 yılında katıldığı dünyanın en büyük sac ve sac işleme fuarı EuroBLECH’e bu sene 10. defa katılıyor. 25. kurulumu düzenlenecek olan fuarda, Türkiye’de ilk ve tek üreticisi olduğu ISO 10243 çelik kalıp yaylarına ek olarak Kalıpyansan Delik Zımbaları ve İtici Pimleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine yer verilecek.

Yeni teknoloji, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını benimseyerek yüksek kaliteli üretim anlayışıyla kalıp elemanları üreten Kalıpyansan; sac kalıplarında kullanılan dayanıklı delik zımbaları ile plastik ve metal enjeksiyon kalıplarında kullanılan uzun ömürlü itici pimlerin, yataklama elemanları olarak yüzey sürtünmelerindeki aşınmayı en aza indiren bilyalı kafeslerin, kılavuz sütunların, bronz ve çelik burçların üretimini gerçekleştirmektedir. Bu ürün gruplarına ek olarak 2005 yılında üretimine başlanan ISO 10243 standartlarında; dikdörtgen kesitli, yüksek kaliteli kalıp yaylarıyla tüm kalıp ve makine sektöründe üretimin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki yeni nesil Kalıpyansan Kalıp Elemanları Ekim 2018’de Almanya, Hannover’de görücüye çıkacak.

Detaylı bilgi için www.euroblech.com/2018/turkish/