Kalıpyansan, Dünyanın En Büyük Tel Fuarı WIRE 2018’e Katılıyor

Kalıpyansan, uluslararası standartlarda üretimini sağladığı kalıp yaylarını sergilemek için 16 – 20 Nisan 2018’de Düsseldorf’ta düzenlenecek olan Wire 2018 Fuarı’na katılıyor.

ISO 10243 standardında kalıp yayı üretimini gerçekleştiren Kalıpyansan, Türkiye’de ilk ve tek üreticisi olduğu yeni nesil çelik kalıp yayları ile yurt içi pazarında sağladığı fiyat performans avantajını uluslararası pazara taşıyarak pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Kalıpyansan Kalıp Yayları; ISO 10243 standardında 4 farklı ve Kalıpyansan özel standartlarında 2 farklı yükleme çeşidi olmak üzere toplam 6 farklı yükleme çeşidi ile tüm kalıp ve makina sektöründe üretimin özel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olup yüksek performans ve uzun çalışma ömrü için tasarlanmıştır.

Kalıpyansan Kurucusu Sinan Eryavuz, “Hammadde girişinden ürün çıkışına kadar tüm üretim sürecini takip eden eksiksiz kontroller ile en yüksek verimde imal ettiğimiz kalıp yayları, uluslararası standartlardaki kalite kontrol sürecinden başarıyla geçiyor.” dedi.